Home / Aktualności / Przed nami kolejny test! UNIA – ZJEDNOCZENI STRYKÓW        

Przed nami kolejny test! UNIA – ZJEDNOCZENI STRYKÓW        

9 lutego (sobota) piłkarze Unii Skierniewice rozegrają kolejny sparing. Tym razem przed własną publicznością zmierzą się z czwartoligowcem – Zjednoczonymi Stryków! Początek spotkania o godz. 10:00 na sztucznym boisku przy ul. Pomologicznej.

Piłka nożna wraca do Skierniewic. Po zimowej przerwie przy ul. Pomologicznej po raz pierwszy w tym roku będziemy mogli zobaczyć w akcji piłkarzy trenera Rafała Smalca, którzy w ramach przygotowań do rundy wiosennej, zmierza się z ekipą Zjednoczonych Stryków. Początek meczu punktualnie o godz. 10:00! Sparing będzie kolejną okazją dla szkoleniowca unii do przetestowania nowych zawodników, a także różnych wariantów taktycznych.

Dodajmy, że to już drugi test mecz w tym roku. Przed tygodniem unici grali na wyjeździe z drugoligową Pogonią Siedlce (Relacja z meczu TUTAJ). Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:2. Skierniewiczanie oprócz starcia ze Zjednoczonymi rozegrają jeszcze cztery spotkania w ramach przygotowań do piłkarskiej wiosny. Za tydzień (16.02) zmierza się w delegacji ze Zniczem Pruszków, 23 lutego czeka ich wyjazdowa potyczka z Ursusem Warszawa. W marcu to dwa domowe starcia z RKS Radomsko (2.03) i Wartą Sieradz (9.03).

Do zobaczenia na miejscu!
#WszyscyNaUnie

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …