Home / Aktualności / OFICJALNIE! Jakub Górski nowym zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE! Jakub Górski nowym zawodnikiem Unii!

Zarząd Unii Skierniewice pozyskał kolejnego obrońcę! Tym razem prosto z Hutnika Warszawa do drużyny dołączył Jakub Górski!

18-letni obrońca Jakub Górski przeszedł do Unii Skierniewice na zasadzie transferu definitywnego. Wcześniej występował w drużynach juniorskich Polonii Warszawa. Górski jest wychowankiem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, w którym grał w latach 2011-2017. W naszym zespole Jakub będzie występował na pozycji lewego lub środkowego obrońcy.

Przypomnijmy, że to już siódmy transfer w trakcie letniego okienka transferowego. Wcześniej do drużyny dołączyli kolejno: Rafał Parobczyk z Victorii Sulejówek, Michał Wrzesiński z MPK Pogoni Siedlce, Dawid Przezak z Warty Sieradz, Łukasz Uthke – Nowak z Victorii Sulejówek, Bartosz Bojalski z Pelikana Łowicz oraz Marcin Pieńkowski z Widzewa Łódź.

Z klubu odeszło kilku zawodników: Maciej Wyszogrodzki, Patryk Pomianowski i Damian Warchoł zasilili łowickiego Pelikana. Tomek Kolus powędrował do drugoligowego Gryfa Wejherowo. Klub opuścili także Marek Dąbrowski, Adrian Pęgowski i Artur Melon. Cały czas kontuzjowani są Konrad Niedzielski, którego powrót na boisko jest planowany dopiero na wiosnę oraz Krzysztof Wojciechowski, który ma wyleczyć się na końcówkę rundy jesiennej. Zmiany były zatem nieuniknione.

Jakub! Witamy na pokładzie!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …