Home / Aktualności / OFICJALNIE! Maksym Rosiński zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE! Maksym Rosiński zawodnikiem Unii!

Trzeci transfer tego lata stał się faktem. Od nowego sezonu 2022/2023 szeregi obronne pierwszej drużyny Unii zasili Maksym Rosiński. Zawodnik wrócił do Skierniewic po sześciu latach spędzonych w UKS SMS-ie Łódź.

18- letni prawy obrońca swoją przygodę zaczynał w drużynach: SAS VIS 2007 Skierniewice i Widoku Skierniewice. Następnie przeniósł się do UKS SMS-u Łódź, gdzie występował przez ostatnie sześć lat. Trzy lata spędził na poziomie Centralnej Ligii Juniorów, zbierając bardzo dobre recenzje i ponad 6 tysięcy minut na boisku. Teraz młody i utalentowany zawodnik, spróbuje swoich sił w piłce seniorskiej na poziomie trzecioligowym. Zapowiada walkę o miejsce w podstawowej jedenastce i zrealizowanie celów drużyny.

Na transfer do unii zdecydowałem się ponieważ uważam jest to bardzo dobre miejsce dla mojego rozwoju. Chce pomóc drużynie w osiągnięciu celu w przedstawionym mi projekcie. Moim celem jest wywalczenie sobie miejsca w pierwszym składzie oraz łapanie jak największego doświadczenia – powiedział młody piłkarz po parafowaniu kontraktu.

To już trzeci tegoroczny transfer skierniewickiej Unii. Wcześniej szeregi pierwszej drużyny zasilił inny obrońca: Jakub Bartosiński (Sokół Aleksandrów Łódzki) oraz napastnik Bartłomiej Maćczak (Sokół Aleksandrów Łódzki). Unia zmieniła też trenera, stawiając na przebojowego Dawida Kroczka, który trafił do Skierniewic z pierwszoligowej Resovii Rzeszów.

Zarząd zapowiada kolejne wzmocnienia i zmiany w klubowej szatni. Za chwilę poznamy cały sztab trenerski, który poprzedzi zespół w nowym sezonie ligowym.Jeśli chcecie być na bieżąco, zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony klubu oraz kanałów społecznościowych. Będzie się działo!

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …