Home / Aktualności / Poznaliśmy letnich sparingpartnerów Unii Skierniewice!

Poznaliśmy letnich sparingpartnerów Unii Skierniewice!

10 lipca piłkarze Unii Skierniewice rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 2023/24 w trzeciej lidze. Jednym z elementów treningowych będą jak zawsze mecze kontrolne. Właśnie poznaliśmy letnich rywali i sparingowy terminarz.

Od ponad tygodnia zawodnicy przebywają na zasłużonych urlopach. Przerwa potrwa do 10 lipca, kiedy drużyna spotka się na pierwszym treningu. Drużyna będzie miała zaledwie miesiąc by jak najlepiej przygotować się do rundy jesiennej sezonu 2023/24.

Czasu jest zatem bardzo mało, a skierniewiczanie zagrają swój pierwszy test mecz już 15 lipca, mierząc się z rezerwami pierwszoligowej Wisły Płock, a więc przedstawicielem 4. ligi grupy mazowieckiej. Tydzień później, 22 lipca udadzą się do Częstochowy, sprawdzając formę rezerw aktualnych mistrzów Polski, Rakowa Częstochowa. 26 lipca przed własną publicznością zagrają ze świeżo upieczonym mistrzem 4. ligi – Victorią Sulejówek. Przygotowania zakończy starcie z trzecioligowym spadkowiczem, Błonianką Błonie, 29 lipca. Tydzień później rozpocznie się kolejna ligowa kampania.

Według wstępnych ustaleń, trzy z czterech zaplanowanych spotkań zostanie rozegrana na boisku w Sierakowicach. Miejsca i godziny meczów podamy niebawem.

Bądźcie z nami!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …