Home / Aktualności / Unia Cup rocznika 2015 przeszedł do historii

Unia Cup rocznika 2015 przeszedł do historii

W minioną niedzielę (28.01) obył się kolejny turniej z cyklu Unia Cup. Tym razem na boiskach mieliśmy okazję oglądać zawodników rocznika 2015. Adepci futbolu przystąpili do rywalizacji na nowym boisku sztucznym pod balonem przy ul. Pomologicznej. Rozgrywki były bardzo emocjonujące, mecze rozgrywano na trzech boiskach jednocześnie, a młodzi piłkarze rywalizowali ze sobą w systemie każdy z każdym.

Do turnieju przystąpiło osiem zespołów. Poza gospodarzami, czyli Unią Skierniewice na hali pneumatycznej przy ul. Pomologicznej wystąpiły także takie zespoły jak: Pogoń Grodzisk Mazowiecki, GKS Chynów, Juvenia Wysokienice, Amator Maszewo, AP Champions Łowicz, Legia Soccer Książenice oraz Manchattan Nowy Kawęczyn.

W trakcie turnieju zawodnicy mogli korzystać z usług bufetu, który wyposażony był w słodkie oraz słone przekąski, owoce, a także napoje, dzięki czemu uzupełniali oni siły, które pozostawili na murawie. Młodzi piłkarze dopingowali byli przez swoich rodziców, którzy licznie stawili się na rozgrywkach dodając sportowcom wsparcia i otuchy.

Podczas rozgrywek zawodnicy starali się wykorzystać każdą okazję, by udowodnić swoją wartość i doprowadzić swoje zespoły do zwycięstwa. Dla wielu graczy turniej rocznika 2015 był idealną okazją do rozwoju swoich umiejętności. Ponadto zdobyli oni cenne doświadczenie rywalizując z zespołami z różnych miejscowości województwa łódzkiego i mazowieckiego. W trakcie meczów nie zabrakło walki, zdrowej rywalizacji oraz ładnych zagrań, które z pewnością przypadły do gustu zgromadzonej publiczności. Z perspektywy naszych młodych piłkarzy cieszyć może fakt, że aktywnie spędzili niedzielę oraz w dobrym stylu przygotowują się już do rundy wiosennej swoich ligowych rozgrywek.
Po ostatnim meczu turnieju przyszedł czas na ceremonię wręczenia pamiątkowych pucharów oraz medali. Każdy zawodnik otrzymał złoty medal, ponadto wszystkie drużyny otrzymały puchary. Warto dodać, że najlepszy bramkarz turnieju, najlepszy strzelec i najlepszy zawodnik otrzymali pamiątkowe statuetki, aczkolwiek żadna z nich nie przypadła zawodnikowi z naszej akademii. Nagrody wręczał Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk oraz członkowie zarządu klubu Unia Skierniewice – Tomasz Gręda i Paweł Trojan.
Wszystkim drużynom, które przybyły na turniej dziękujemy za obecność. Mamy nadzieję, że turniej się podobał i życzymy powodzenia w kolejnych meczach. Dziękujemy za obecność również kibicom. Do zobaczenia na kolejnych turniejach z cyklu Unia Cup!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …