Home / Aktualności / Rocznik 2009 zbierał doświadczenie w Nieborowie

Rocznik 2009 zbierał doświadczenie w Nieborowie

16 września młodzi piłkarze z rocznika 2009 wzięli udział w turnieju piłkarskim w Nieborowie zorganizowanym w ramach ligi okręgowej. W rozgrywkach nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Ważniejsza od wyników była możliwość nauki poprzez grę z rówieśnikami. 

Oprócz gospodarzy: Orła Nieborów w rywalizacji wzięły udział: Widok Skierniewice, Fenix Boczki, Soccer Kids Łowicz i AP Champions Łowicz. Zawody rozgrywane były na trzech boiskach jednocześnie systemem każdy z każdym. W barwach unii wystąpili : Selenta Adam, Michalik Aleks, Kubik Julek, Kulig Filip, Jagodzinski Wiktor, Brewiński Staś, Pąśko Natalia, Walczak Filip, Wiosna Kacper oraz Młynarski Marcel.

– Turniej był dobrze zorganizowany, całość przebiegała bardzo sprawnie – powiedział po turnieju trener Mateusz Kiczuł – W zawodach nie była prowadzona klasyfikacja, ważniejsza od wyników była możliwość nauki poprzez grę oraz rywalizacja z rówieśnikami. Zawodnicy grali z ogromnym zapałem i zaangażowaniem, nie było straconych piłek. Oczywiście było też wiele błędów, ale co nas cieszy widać progres w grze młodych Unitów. Podziękowania dla zawodników za walkę, dla rodziców za wzorową postawę na trybunach i wsparcie w organizacji wyjazdu. Drużyna jest nadal w budowie, wiec zapraszamy wszystkie chętne dzieci na treningi do Unii 2009 i do pozostałych grup treningowych. Piłkarska przygoda czeka – zakończył.Kolejne zawody zaplanowane są na sobotę, 23 września w Rawie Mazowieckiej.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …