Home / Aktualności / Mikołaj złożył wizytę młodym unitom

Mikołaj złożył wizytę młodym unitom

W minionym tygodniu z okazji mikołajek najmłodsze grupy skierniewickiej Unii odwiedził Święty Mikołaj. Wyjątkowy gość pochwalił dzieciaki z postawę na boisku oraz systematyczny udział w zajęciach w minionym roku.

Święty Mikołaj miał ostatnio pełne ręce roboty. A wszystko dlatego, że w Skierniewicach jest bardzo wiele grzecznych dzieci. Szczególnie duża ilość przebywała akurat na treningach, na miejskich i szkolnych salach gimnastycznych. Podczas gdy najmłodsi pod okiem swoich opiekunów, wykonywali kolejne ćwiczenia, sale nieoczekiwanie odwiedził święty Mikołaj.

Rocznik 2006-2007

W czwartek, 7 grudnia grupa prowadzona przez trenera Dominika Kosteckiego rozgrywała wewnętrzny turniej piłki nożnej. Każdy na wstępie otrzymał świąteczną czapkę i koszulkę od świętego Mikołaja. Atrakcją był mecz Unia kontra rodzice. Dodatkowo trener przygotował podsumowanie obecności na treningach w 2017 roku. Każdy zawodnik mógł sprawdzić jak pracował. Na szczególne słowa uznania zasłużył Bartek Miazka, który w mijającym roku zanotował 98,5 % obecność na treningach.

Rocznik 2010

Hucznie, mikołajki obchodzili piłkarze z rocznika 2010. Po czwartkowym treningu czekała na nich prawdziwie świąteczna uczta, przygotowana przez rodziców. Była smaczna pizza, pączki, soki i inne słodkości. Nie zabrakło także prezentów od Świętego Mikołaja. W nagrodę za cały rok ciężkiej pracy dzieciaki otrzymały czapeczki z logiem ukochanego klubu – Unii Skierniewice.

Rocznik 2011-2013

To był wyjątkowy trening wszystkich skrzatów. Pod koniec zajęć nie wiadomo skąd na sali pojawił się Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieciaki były zachwycone odwiedzinami niespodziewanego gościa i bardzo grzecznie czekały w kolejce po swoje upominki. W ten sposób Mikołaj nagrodził i trud i ciężką pracę na treningach w minionym roku.

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …