Home / Aktualności / Zjednoczeni oddają walkowera! Trzy punkty dla Unii!

Zjednoczeni oddają walkowera! Trzy punkty dla Unii!

Środowy (11.04) mecz ze Zjednoczeni Bełchatów został odwołany – poinformował prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak! Drużyna gości zrezygnowała z przyjazdu oddając mecz walkowerem (0:3)! Trzy punkty zostają zatem w Skierniewicach!

Nie jesteśmy zaskoczeni tą sytuacją – informuje zarząd klubu. – Byliśmy jednak przygotowani, aby to spotkanie rozegrać. No nic, teraz skupiamy się na kolejnym ligowym meczu. 

Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie mecz miał zainaugurować rundę wiosenną. Z uwagi na fatalne warunki atmosferyczne został przełożony na 11 kwietnia. Sytuacja w drużynie z Bełchatowa była coraz gorsza. Czarę goryczy przelała dotkliwa porażka w Kutnie 0:30. Przed tygodniem Zjednoczeni w podobnych okolicznościach „podarowali” punkty Warcie Działoszyn. To już jednak historia. Teraz czas skupić się kolejnym meczu w ramach rozgrywek IV ligi.

Już w najbliższą sobotę (14.04) na ul. Pomologiczną przyjedzie KS Paradyż, a Unia będzie chciała zgarnąć kolejne trzy punkty! Liczymy na obecność kibiców na trybunach! Pierwszy gwizdek o godz. 15:00! Na dniach poinformujemy czy mecz zostanie rozegrany na płycie sztucznej czy głównej przy stadionie miejskim.

#WszyscyNaUnie!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …