Home / Aktualności / Zapraszamy na mecz! Unia – KS Paradyż!

Zapraszamy na mecz! Unia – KS Paradyż!

Przed nami kolejna piłkarska sobota! 14 kwietnia na Stadionie Miejskim przy ul. Pomologicznej, Unia powalczy o kolejne ligowe punkty, podejmując przed własną publicznością piątą ekipę w rozgrywkach czwartej ligi – K.S Paradyż. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00!

Pogoda w końcu dopisała i z czystym sumieniem możemy zaprosić wszystkich kibiców i sympatyków Unii Skierniewice na stadion przy ul. Pomologicznej. Tym razem podopieczni trenera Rafała Smalca, którzy w środę dopisali sobie kolejne trzy punkty (drużyna Zjednoczonych Bełchatów zrezygnowała z przyjazdu i oddała walkowera 0:3) postarają się utrzymać miano niepokonanych w rozgrywkach czwartej ligi i sięgnąć po kolejne punkty, które przybliżą ich do upragnionego awansu do trzeciej ligi!

Zadanie nie będzie jednak takie proste. Do Skierniewic przyjeżdża bowiem piąta siła ligi, która w trzech rozegranych meczach w rundzie wiosennej, zanotowała kolejno porażkę (z Włókniarzem Zelów 1:5), zwycięstwo (z Ceramiką Opoczno 3:1) oraz przed tygodniem bezbramkowy remis z Omegą Kleszczów. 11 kwietnia rozegrają jeszcze zaległy mecz z Pilicą Przedbórz. Dotychczas drużyna z Paradyża zgromadziła na swoim koncie 35 oczek, notując 11 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek. Na wyjazdach najbliższy rywal radzi sobie dobrze. Dotychczas w delegacjach odnieśli 6 zwycięstw, remis i tylko 2 porażki. W pierwszym meczu między tymi zespołami górą była Unia, która bez większych problemów wygrała 3:0 po bramkach, dwóch Kamila Sabiłły i jednej Patryka Bojańczyka.

Liczymy na powtórkę i podtrzymanie zwycięskiej passy w meczach u siebie. Dodajmy, że Unia jest jedyną drużyną w lidze, która nie zaznała jeszcze smaku porażki. W 20. spotkaniach wygrała 16. razy, remisując trzykrotnie ( w tym raz przed tygodniem z GKS-em Bełchatów). Oby tak dalej!

Kibice liczymy na żywiołowy doping na trybunach!
O waszą obecność jesteśmy spokojni!
Przekażcie dalej informację o meczu i pamiętajcie

#WszyscyNaUnie!

sprawdź również

Unia z trzecią wygraną z rzędu! Olimpia – Unia (1:2)

Dobra seria piłkarzy Unii trwa w najlepsze. W sobotę, 13 kwietnia skierniewiczanie pokonali w Zambrowie …