Home / Aktualności / Następny przystanek Konwiktorska! Zapowiedź meczu Polonia Warszawa – Unia!

Następny przystanek Konwiktorska! Zapowiedź meczu Polonia Warszawa – Unia!

W sobotę (1.09) piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Smalca zagrają przy ul. Konwiktorskiej z „Czarnymi Koszulami”. Początek spotkania o godz. 19:00 w Warszawie. Kibice, tradycyjnie liczymy na Waszą obecność na miejscu!

Przed nami piąta seria gier czwartej ligi i kolejny bardzo trudny wyjazd. Tym razem nasi zawodnicy udadzą się do Warszawy na mecz z pierwszą w ligowej tabeli Polonią. Ekipa prowadzona przez trenera Krzysztofa Chrobaka w czterech pierwszym spotkaniach sezonu zanotowała trzy zwycięstwa (2:1 z Victorią Sulejówek, 3:0 z Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz 3:2 z Ursusem Warszawa) i jedną porażkę w derbach stolicy z rezerwami warszawskiej Legii (1:2). Co więcej „Czarne koszule” są niepokonane przed własną publicznością i będą zdecydowanym faworytem sobotniej konfrontacji. Jak silna jest drużyna Polonii przy ul. Konwiktorskiej pokazał ostatni ligowy mecz z ubiegłorocznym wicemistrzem III ligi, Lechią Tomaszów Mazowiecki, gdzie gospodarze wygrali pewnie 3:0!

Przed naszą drużyną bardzo ciężkie zadanie wywiezienia choćby jednego oczka ze stolicy. Skierniewiczanie zanotowali już dwa zwycięstwa z rzędu (2:0 z Olympic Słupia w Pucharze Polski oraz 2:0 przed tygodniem z Bronią Radom). Miejmy nadzieję, że w sobotę będą kontynuować zwycięską serię i wrócą do domu ze zdobyczą punktową.

Informacja dla kibiców udających się na mecz.

Zachęcamy wszystkich kibiców do dopingowania naszego zespołu na miejscu w Warszawie. Każdy kibic musi dojechać na miejsce we własnym zakresie.  Aby wejść na mecz trzeba zarejestrować się z dowodem tożsamości. Można jej dokonywać w kasach biletowych przy zakupie biletów/karnetów lub w Biurze Klubu w godzinach 10:00-15:00 (w przypadku rejestracji w biurze nie ma możliwości zakupu biletu/karnetu) – dlatego zachęcamy do zrobienia tego wcześniej.  Rejestracja polega na wypełnieniu krótkiego oświadczenia, które można pobrać i przynieść do kasy już wypełnione, co przyspiesza proces rejestracji.Wejściówki będą dostępne w następujących cenach (normalny – 20 zł, dla seniorów – 10 zł, dla niepełnoletnich (za okazaniem legitymacji szkolnej) i niepełnosprawnych (za okazaniem legitymacji osoby niepełnosprawnej) – 0 zł, trybuna honorowa – 50 zł.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie
www.kspolonia.pl/bilety/ceny

Początek spotkania o godz. 19:00!
#WszyscyDoWarszawy

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …