Home / Aktualności / To był prawdziwy koncert – znakomity weekend rocznika 2008

To był prawdziwy koncert – znakomity weekend rocznika 2008

Podopieczni trenera Karola Skrzydło mają za sobą bardzo udany weekend. W sobotę (5.10) w ramach rozgrywek ligowych rozbili na wyjeździe Macovię 13:1. Dzień później młodzi Unici zainkasowali za to komplet oczek w kolejnej serii gier Ligi Deichmanna. W sumie w weekendowych meczach skierniewiczanie wbili rywalom aż 25 bramek!

Znakomite informacje docierają prosto z rocznika 2008, który w miniony weekend (5-6 października) rywalizował na dwóch frontach, w rozgrywkach ligowych z Macovią Maków oraz w lidze deichmanna.

Trzynaście bramek w Makowie…

Po ubiegłotygodniowej porażce w końcówce z Mazovią Rawa Mazowiecka, młodzi piłkarze Unii wrócili na zwycięską ścieżkę w rozgrywkach ligowych i pokonali Macovię Maków 13:1. Mecz od początku ułożył się znakomicie dla podopiecznych trenera Karola Skrzydło, którzy po dwóch minutach prowadzili już różnicą dwóch goli. Unici grali z polotem i jeszcze przed końcem pierwszej kwarty wbili rywalom pięć bramek. Wysoki wynik dał nie tylko komfort psychiczny, ale pozwolił na roszady w składzie, a na boisku zameldowali się wszyscy zawodnicy. – W kolejnych kwartach szanse dostali wszyscy zawodnicy, którzy swoja grą i zaangażowaniem pokazali, że w tej grupie pojęcie – pierwszy i drugi garnitur… nie istnieje – skomentował po meczu trener Karol Skrzydło.

Macovia -UNIA : 1:13
Skład: Janek Cieślak, Bartek Korbeń, Karol Lewandowski, Hubert Wójciński, Adam Aniołkowski, Oktawian Kowalski, Maks Rosa, Maciek Winciorek, Marcel Winciorek, Szymon Dyjasiński, Alex Garbicz, Kamil Karwat, Miłosz Wójcik.

Komplet zwycięstw w Lidze Deichmanna..

Zawodnicy musieli się szybko regenerować. Dzień później czekało na nich bowiem kolejne wyzwanie, a mianowicie kolejna seria gier w lidze deichmanna, która powoli wkracza w decydującą fazę. Naszym pierwszym rywalem byli rówieśnicy z BAF Widzew Łódź. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu nasi chłopcy zaczęli mocno i zdecydowanie. Taktyka w stu procentach się sprawdziła i na przerwę schodziliśmy prowadząc 5:1. Po zmianie stron dorzuciliśmy dwie kolejne bramki i ostatecznie „zamykamy” spotkanie 7:1.

W drugiej kolejce czekała na nas Szkółka Piłkarska S. Chałaśkiewicza 2009. Mecz generalnie był pod naszą kontrolą. Prowadząc 3:0 pozwoliliśmy sobie jednak po prostych błędach wbić dwa gole, ale to było wszystko na co było stać rywali. 3:2 i kolejne trzy oczka na naszym koncie.

Ostatnie spotkanie to był prawdziwy piłkarski rollercoaster. Mecz z jedną z najmocniejszych drużyn ligi AF Widzew Brzeziny 2008/2009 zaczęliśmy fatalnie i po pierwszej połowie schodziliśmy z wynikiem 0:4… Nie wiemy jaką „krótką, męska mowę motywacyjną” przeprowadził trener w przerwie z naszymi piłkarzami, ale wiemy, że po niej chłopcy zagrali chyba najlepsze 10 minut w swojej dotychczasowej, a po końcowym gwizdku cieszyli się ze ZWYCIĘSTWA 5:4.

UNIA – BAF Widzew Łódź 7:1
UNIA – SPSCHAŁASIEWICZ 3:2 
UNIA – AF Widzew Brzeziny 08/09 5:4

Skład: Janek Cieślak, Oktawian Kowalski, Karol Lewandowski, Szymon Dyjasiński, Maciek Winciorek, Alex Garbicz, Miłosz Wójcik, Marcel Winciorek, Szymon Wyszogrodzki/ Trener Karol Skrzydło.

WIELKIE BRAWA ZA WALKĘ DO KOŃCA !!!!
TAK 3MAĆ PANOWIE !!!

sprawdź również

Nowa jakość klubowych pomieszczeń!

Od kilku tygodni pracownicy OSiR konsekwentnie przygotowują obiekty do nowego sezonu. Zmiany na lepsze z …