Home / Aktualności / Ostatni sprawdzian! W sobotę gramy z Wartą Sieradz!

Ostatni sprawdzian! W sobotę gramy z Wartą Sieradz!

W sobotę (9.03) na boisku w Sierakowicach Lewych Unia Skierniewice podejmie czwartoligową Wartę Sieradz. Mecz będzie próbą generalną przez rundą wiosenną. Przypominamy, rozgrywki trzeciej ligi startują już w przyszły weekend!

Piłkarze skierniewickiej Unii mają za sobą bardzo ciężki okres przygotowawczy. Od początku stycznia skierniewiczanie dzień w dzień poświęcali się morderczym treningom, aby jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej trzeciej ligi. Poza treningami na siłowni, sali gimnastycznej i boisku był też czas na sparingi, badania i testy sprawnościowe. W trakcie przygotowań drużyna rozegrała sześć sparingów z drugoligowymi: Pogonią Siedlce (2:4) i Zniczem Pruszków (2:2), trzecioligowym Ursusem Warszawa (1:1) oraz czwartoligowcami: Zjednoczonymi Stryków (2:2) i przed tygodniem RKS-em Radomsko (0:2).

Teraz przed nami próba generalna i ostatni sparing z doskonale nam znaną jeszcze z czwartoligowych boisk, ale i wojewódzkiego pucharu polski – Wartą Sieradz. Mecz odbędzie się już w najbliższą sobotę, 9 marca na naturalnym boisku w Sierakowicach Lewych. Tydzień później drużyna Unii uda się do Legionowa, gdzie zainauguruje rundę rewanżową trzeciej ligi! Wszystkich kibiców i sympatyków skierniewickiego klubu zapraszamy do Sierakowic! Początek spotkania o godz. 11:00!

Jak drużyna przepracowała zimową przerwę? Odpowiedź poznamy już 22 czerwca!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …