Home / Aktualności / Piłkarze Unii w 10. najlepszych sportowców Skierniewic w 2018 roku!

Piłkarze Unii w 10. najlepszych sportowców Skierniewic w 2018 roku!

Artur Melon i Konrad Kowalczyk zostali wyróżnieni przez kapitułę i znaleźli się w dziesiątce najlepszych sportowców minionego roku!

Niewątpliwie 2018 rok był niezwykle udany dla naszego klubu! Mistrzostwo czwartej ligi oraz bardzo wysoka, jak na beniaminka piąta lokata w trzeciej lidze, świadczą o tym że idziemy we właściwym kierunku. W piątek, 1 marca nasz klub spotkało kolejne cenne wyróżnienie. Tym razem wśród dziesiątki najlepszych sportowców roku 2018 znalazła się dwójka naszych podstawowych zawodników.

Na dziewiątym miejscu uplasował się bramkarz, Artur Melon, który jesienią wielokrotnie ratował nas z opresji, broniąc sytuacje nie do obrony oraz rzuty karne. Między innymi dzięki jego znakomitej postawie, Unia na półmetku sezonu została okrzyknięta najlepszą defensywą w Polsce z zaledwie dziewięcioma straconymi bramkami w szesnastu meczach! Tuż za podium, na czwartym miejscu stanął nasz kapitan, Konrad Kowalczyk. Jego walka, determinacja i ciężka praca w środku pola była bezcenna i przyniosła drużynie bardzo wysokie miejsce w tabeli.

Na widowni byli obecni również między innymi: prezesi Paweł Trojan i Tomasz Gręda, dyrektor sportowy klubu Leszek Koźbiał, trener Rafał Smalec, kierownik drużyny Jacek Krulik oraz Piotrek Kocęba.

Panowie wielkie gratulacje! Zasłużyliście na to!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …