Home / Aktualności / Wszyscy Na Unie! W sobotę gramy z Mazurem Ełk

Wszyscy Na Unie! W sobotę gramy z Mazurem Ełk

Już tylko pięć kolejek zostało do zakończenia pierwszego, niezwykle udanego sezonu Unii Skierniewice w rozgrywkach trzeciej ligi. W sobotę, 1 czerwca piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Smalca, podejmą przy ul. Pomologicznej, otwierającego strefę spadkową Mazura Ełk w ramach 30. serii gier.

Faworytem, rzecz jasna będą gospodarze, którzy w środku tygodnia zapewnili sobie awans do Finału Wojewódzkiego Pucharu Polski, po pewnej wygranej z czwartoligową Wartą Działoszyn (3:1). Warto dodać, że nasi piłkarze przed własną publicznością wygrali na wiosnę tylko trzy, z pięciu rozegranych spotkań, a ostatnia domowa potyczka ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki zakończyła się klęską (1:4). Jesteśmy przekonani, że nasi piłkarze już wymazali tamto spotkanie z pamięci i w sobotę zagrają na sto procent, o 19. ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Skierniewiczanie zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli i tracą do prowadzącej Legionovii Legionowo, dziewięć punktów.

Zdecydowanie gorzej wygląda za to sytuacja w tabeli naszych najbliższych rywali. Drużyna prowadzona przez trenera Przemysława Kołątaja zajmuje na ten moment szesnaste miejsce
z dorobkiem 29 punktów. Mazur na wiosnę przegrał trzykrotnie, kolejno z Pelikanem Łowicz (1:2), Olimpią Zambrów (2:4) oraz Legionovią (0:4). W pozostałych dziewięciu meczach, zanotował pięć zwycięstw i cztery remisy. Ełczanie są niepokonani od czterech spotkań i do Skierniewic przyjeżdżają po komplet punktów.

Zapowiada się zatem arcyciekawe widowisko przy ul. Pomologicznej. Zapraszamy do żywiołowego dopingowania naszych piłkarzy z wysokości trybun. Mecz rozpocznie się punktualnie o godz. 14:00! Wszyscy na Unię!

sprawdź również

Zimny prysznic na początek wiosennych zmagań. Unia – Olimpia Zambrów (0:1)

Nie tak pierwszy mecz wiosennej kolejki wyobrażali sobie kibice skierniewickiej Unii. Drużyna prowadzona przez trenera …