Home / Aktualności / Oficjalnie: Mikołaj Smyłek na dłużej w Unii

Oficjalnie: Mikołaj Smyłek na dłużej w Unii

Po niezwykle udanym sezonie i bohaterskich paradach w Finale Wojewódzkiego Pucharu Polski decyzja mogła być tylko jedna! Mikołaj Smyłek na dłużej w Skierniewicach.

24-latek został wypożyczony do klubu w marcu tego roku z Legionovii Legionowo i przebojem wdarł się do pierwszego składu Unii. Po niezwykle udanej rundzie wiosennej, bohater serii jedenastek w Finale Pucharu Polski z Lechią Tomaszów Mazowiecki podpisał kontrakt i na kolejny rok związał się z klubem przy ul. Pomologicznej.

– Bardzo się cieszę, ze w tym sezonie będę mógł reprezentować barwy Unii Skierniewice już jako oficjalnie jej zawodnik. Mam nadzieje, ze razem zrobimy jeszcze lepszy wynik niż w ostatnim sezonie i powalczymy o najwyższe cele. Do zobaczenia na boisku!- powiedział po podpisaniu kontraktu były zawodnik Legionovii.

Przypomnijmy, że urodzony w Lublinie golkiper w swoim piłkarskim cv ma nie tylko Legionovię Legionowo. Wcześniej grał m.in.: w Holandii w ekipie MVV Maastricht czy w Legii Warszawa (rezerwy i juniorzy).


Mikołaj! Życzymy kolejnego udanego sezonu!
Dzięki że jesteś!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …