Home / Aktualności / OFICJALNIE! Damian Mosiejko odchodzi z Unii!

OFICJALNIE! Damian Mosiejko odchodzi z Unii!

Z końcem rundy jesiennej, za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt z Damianem Mosiejko. Pomocnik wystąpił w piętnastu oficjalnych spotkaniach ligowych, strzelając bramkę i notując asystę. To pierwsza i jak zapowiada trener Dawid Kroczek, nie ostatnia zmiana kadrowa przed piłkarską wiosną.

Szkoleniowiec Unii zmiany kadrowe zapowiadał już podczas wywiadu podsumowującego rundę jesienną. – Kilku zawodników opuści w okresie zimowym Unię. Chcemy pozyskać też kolejnych piłkarzy. Każde okienko transferowe służy temu, by dokonać pewnych roszad i znaleźć zawodników, najlepiej pasujących do profilu drużyny. Rozmawiamy z kilkoma piłkarzami, zobaczymy jak te rozmowy się potoczą, ale na pewno możemy w styczniu spodziewać się kilku nazwisk, które rozpoczną przygotowania z zespołem – powiedział trener Kroczek.

Damian Mosiejko jest pierwszym zawodnikiem, którego nie zobaczymy na wiosnę 2023 w barwach Unii. O kolejnych ruchach transferowych, będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem naszych kanałów społecznościowych. Przypomnijmy, że zespół ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu, podczas której uplasował się na drugim miejscu w ligowej tabeli (dwa punkty za Pogonią Grodzisk Mazowiecki). Drużyna zasłynęła przede wszystkim z „żelaznej” obrony, tracąc najmniej bramek ze wszystkich ekip w stawce. Nieco słabiej prezentowała się z przodu i to właśnie tam można dopatrywać się kolejnych wzmocnień. Jak będzie? Czas pokaże!

Damian, dziękujemy za zaangażowanie i pełen profesjonalizm przez całą rundę. Życzymy powodzenia, samych sukcesów. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …