Home / Aktualności / Poznaliśmy zimowych sparingpartnerów Unii Skierniewice

Poznaliśmy zimowych sparingpartnerów Unii Skierniewice

9 stycznia piłkarze Unii wznowią trening do piłkarskiej wiosny. Jednym z etapów przygotowań będą mecze kontrolne, których na przełomie stycznia i lutego zespół rozegra aż osiem. Rozgrywki trzecioligowe zostaną wznowione w pierwszy weekend marca (4-5.03).

Zespół prowadzony przez trenera Dawida Kroczka bardzo dobrze rozpoczął sezon 2022/23, plasując się na wysokim drugim miejscu w ligowej tabeli. Zawodnicy od kilku dni przebywają na zasłużonych urlopach. Na przełomie grudnia i stycznia wznowią jednak przygotowania indywidualne. Każdy z nich otrzymał od trenerów specjalną rozpiskę, która ma być pierwszą fazą przygotowania do nowej rundy.

Kolejna rozpocznie się 9 stycznia 2023, kiedy to zaplanowano pierwszy trening. Po niespełna dwóch tygodniach skierniewiczanie zagrają pierwsze sparingi z czwarto-ligowcami: Sokołem Aleksandrów Łódzki (21.01) i Victorią Sulejówek (28.01).

Najbardziej intensywnym okresem w przygotowaniach będzie drugi miesiąc tego roku. W lutym zespół rozegra aż sześć gier kontrolnych. Na początek zmierzy się z sąsiadem z ligowej tabeli/ trzecią Lechią Tomaszów Mazowiecki (1.02). Następnie sprawdzi formę drugoligowego Znicza Pruszków (4.02). Tydzień później zagra z warszawskim Ursusem (11.02), a następnie z silnym przedstawicielem drugiej ligi – KKS Kalisz (17.02). Na tydzień przed wznowieniem rozgrywek Unia rozegra dwumecz z łódzkimi klubami: rezerwami Widzewa Łódź oraz pierwszym zespołem AKS SMS Łódź.

Miejsca i godziny rozgrywanych meczów podamy w nowym roku.

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …