Home / Aktualności / Zagraj z Unitami! Zapraszamy na I Skierniewicki Turniej Gry FIFA!

Zagraj z Unitami! Zapraszamy na I Skierniewicki Turniej Gry FIFA!

Tego w Skierniewicach jeszcze nie było. W dniach 14-16 kwietnia w budynku Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach rozegrany zostanie I Turniej Gry FIFA. W organizację wydarzenia mocno zaangażował się nasz klub. Prócz sportowej rywalizacji będzie można zagrać towarzyskie mecze z „Unitami”.

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach wspólnie z Urzędem Miasta Skierniewice oraz Unią Skierniewice zapraszają do udziału w I Skierniewickim Turnieju Gry w FIFĘ. Celem wydarzenia jest popularyzacja i stworzenie możliwości do współzawodnictwa w zakresie gier komputerowych o tematyce sportowej, a także zwiększenie zainteresowania historią piłki nożnej, wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi oraz szeroko rozumianą kulturą multimedialną.

Zgłoszenia będą prowadzone w dwóch kategoriach: dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych ze Skierniewic, jak również w kategorii OPEN. Losowanie (14 kwietnia) wyłoni 8 grup po 8 zawodników. Do kolejnej rundy awansuje jeden najlepszy zawodnik w każdej grupie. W przypadku remisu następuje dogrywka, a następnie rzuty karne. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem [TUTAJ].

Aby wziąć udział w turnieju należy wysłać na adres e-mail: konkursy@cekis.pl (od 20 marca do 2 kwietnia) wypełnioną kartę zgłoszeń. Karta zgłoszenia FIFA 2023I Skierniewicki Turniej Gry w FIFĘ regulamin

HARMONOGRAM TURNIEJU

Turniej rozpoczynamy 14 kwietnia 2023 r. W tym dniu odbędzie się losowanie grup przeprowadzone online na portalu Facebook pod linkiem www.facebook.com/ckisskierniewice.

SOBOTA, 15 kwietnia 2023 r.

11:00 – powitanie gości, wyjaśnienie zasad gry, rozdział stanowisk konkursowych
11:30-14:00 – rozgrywki między grupami szkolnymi i OPEN
14:00-15:00 – poczęstunek
15:15 – zakończenie pierwszego dnia rozgrywek

NIEDZIELA, 16 kwietnia 2023 r.

12:00 – powitanie gości, wyjaśnienie zasad gry
12:30-13:00 – rozgrywka o m-ce 3 oraz rozgrywka finałowa
13:00-15:00 – możliwość zagrania w FIFĘ z Unią Skierniewice
15:00-15:30 – rozdanie nagród i zakończenie wydarzenia

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk!

sprawdź również

Unia z pierwszym zwycięstwem w sezonie!

Pięć bramek i pierwszy w tym sezonie komplet punktów wywalczyli piłkarze skierniewickiej Unii w Sieradzu, …