Home / Aktualności / Oficjalnie! Paweł Czarnecki na dłużej w Unii!

Oficjalnie! Paweł Czarnecki na dłużej w Unii!

Kolejne dobre wiadomości dla wszystkich kibiców skierniewickiej Unii. 27-letni obrońca, Paweł Czarnecki oficjalnie przedłużył swoją przygodę z zespołem, wiążąc się dwuletnim kontraktem.

Poprzedni sezon udowodnił, że w skierniewickiej defensywie drzemie ogromny potencjał. Skierniewiczanie mięli najlepszą defensywę w lidze, tracąc w całych rozgrywkach zaledwie 38 bramek, najmniej spośród wszystkich zespołów trzecioligowych. Dlatego też w minionym tygodniu, zarząd postanowił przedłużyć współpracę z jednym z kluczowych zawodników, tego sektora boiska – Pawłem Czarnecki.

-„ Bardzo się cieszę, że zostaję na dłużej w klubie. W Unii czuję się bardzo dobrze, spędziłem tu wspaniałe chwile. Już niedługo wrócimy do swojego domu, jakim będzie nowy stadion. Cieszę się, że będę mógł dołożyć swoją cegiełkę w sukces drużyny i klubu” – powiedział Czarnecki.

Urodzony w Żyrardowie zawodnik ma za sobą solidny sezon. Wielokrotnie udowodnił swoją wartość na boisku. To silny i przebojowy piłkarz, potrafiący zaskoczyć przy stałych fragmentach gry w ataku i odpowiednio poustawiać grę w defensywie. Czarny” przybył do Skierniewice rok temu, po krótkiej przygodzie w Ursusie Warszawa. W barwach „traktorków” rozegrał 28 spotkań, spędzając na placu gry 2465 minut. Wcześniej przez trzy sezony bronił barw Unii, występując w 56 spotkaniach, strzelając 8 bramek. Łącznie na boiskach trzeciej ligi Czarnecki wystąpił w 116 meczach, spędzając na placu gry 10,109 minut – co jest jednym z najwyższych wyników. Zdobył z Unią czterokrotnie wojewódzki puchar Polski.

Teraz liczymy, że pomoże drużynie osiągnąć kolejne cele.
Czarny! Super, że jesteś z nami!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …