Home / Aktualności / Oficjalnie! Piotr Kłąb zostaje w Unii!

Oficjalnie! Piotr Kłąb zostaje w Unii!

Kolejny skierniewiczanin zostaje na dłużej w Unii! Tym razem swoją przygodę z zespołem postanowił kontynuować Piotr Kłąb.


21- letni środkowy napastnik, mimo młodego wieku może pochwalić się dużym doświadczeniem na trzecioligowych boiskach. W swoim dorobku ligowym ma łącznie 58 występów i 9 zdobytych bramek. Trzykrotnie występował też w meczach Pucharu Polski na poziomie centralnym, zdobywając bramkę.

– „Cieszę się, że jako skierniewiczanin dalej będę reprezentował Unię. Na naszych oczach tworzy się świetny projekt, którego częścią pozostaję. Jestem przekonany, że drużyna dostarczy kibicom wielu pozytywnych emocji w nadchodzącym sezonie i już teraz zapraszamy kibiców na mecze” – powiedział po przedłużeniu umowy skierniewiczanin.

Przypomnijmy, że Piotr przybył do Skierniewic w 2020 roku, po dwuletniej przygodzie w Cracovii Kraków U-19. W Skierniewicach rozpoczął swoją przygodę z piłką seniorską, z roku na rok podnosząc swoje umiejętności. Teraz wychowanek Widoku Skierniewice, oficjalnie przedłużył swój kontrakt, wiążąc się z Unią dwuletnim kontraktem.

Bardzo nas to cieszy! Powodzenia Piotr!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …