Home / Aktualności / Skierniewicka Liga Futsalu z nową energią!

Skierniewicka Liga Futsalu z nową energią!

25 listopada startuje Skierniewicka Liga Futsalu. W tym roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w lokalne rozgrywki chce włożyć nową energię. Jak zapowiadają animatorzy ligi, ma być dynamicznie, widowiskowo i przede wszystkim emocjonująco.

Futsal, potocznie nazywany halówką, to rozgrywana w hali odmiana piłki nożnej. Mniejsze boisko, ograniczona przestrzeń oraz liczba zawodników sprawiają, że jest to wyjątkowo efektowna i dynamiczna forma drużynowych rozgrywek. W Skierniewicach rozgrywana jest od kilku sezonów; w obecnym ma charakteryzować się nową jakością. Organizatorzy postawili nie tylko na profesjonalny cykl rozgrywek dla piłkarzy, zrobili także znaczący ukłon w stronę kibiców. W tym roku na hali pojawią się nowe mobilne trybuny.

To rozwiązanie, które gwarantuje nową jakość. Dzięki sponsorowi tytularnemu, firmie Veka Polska udało się zakupić mobilną trybunę. Ta już od pierwszej kolejki stanie na hali nr 2 Ośrodka i pozwoli kibicom podziwiać emocjonujące spotkania – tłumaczy Marek Kujawski, prezes OSiR w Skierniewicach.

Liga według zapowiedzi oficjalnie wystartuje 25 listopada. Planowane są trzy poziomy rozgrywek. Według założeń organizatorów poszczególne drużyny mają mieć możliwość obserwowania lepszych oraz pięcia się w ligowych tabelach. Rozgrywki będą realizowane w sobotę i niedzielę.

Zachęcamy do zapisywania się do naszych rozgrywek. To świetna forma sportowego rozwoju, pokazania się kibicom i zaznaczenia swojej pozycji na piłkarskiej mapie nie tylko Skierniewic, ale i całego regionu. Warto się sprawnie decydować, bowiem dla drużyn, które zapiszą się do 5 listopada mamy bonus w postaci 20 procentowego obniżenia ceny wpisowego – dodaje Marek Kujawski.

Organizatorem cyklu wydarzeń jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach.

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …