Home / Aktualności / Paweł Czarnecki i Marcin Pieńkowski odchodzą z Unii!

Paweł Czarnecki i Marcin Pieńkowski odchodzą z Unii!

Pierwsze zmiany w szatni stały się faktem. Na wiosnę w barwach Unii nie zobaczymy już obrońcy Pawła Czarneckiego i pomocnika Marcina Pieńkowskiego. Z zawodnikami rozwiązano kontrakty za porozumieniem stron.

Marcin Pieńkowski od czasu powrotu do Skierniewic rozegrał łącznie 17 spotkań, strzelając dwie bramki i notując cztery asysty. Dla „Pienia” była to już druga przygoda ze skierniewickim klubem. Wcześniej rozegrał łącznie 53 spotkania, spędzając 3960 minut i zdobywając 7 bramek. Zawodnik zdobył z Unią dwukrotnie Wojewódzki Puchar Polski. Na wiosnę 26-latek będzie reprezentował barwy Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Paweł Czarnecki powrócił do Skierniewic w 2022 roku. W sezonie 2022/23 rozegrał łącznie 28 spotkań, spędzając na placu gry 2465 minut, będąc jednym z filarów doskonale spisującej się defensywy. Jesienią 2023 roku wystąpił w zaledwie siedmiu spotkaniach ligowych. Podczas swojej przygody w Skierniewicach zdobył z Unią czterokrotnie Wojewódzki Puchar Polski.

Panowie dziękujemy za profesjonalizm i godne reprezentowanie klubu! Życzymy powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …