Home / Aktualności / Wielkie Otwarcie Stadionu Miejskiego w Skierniewicach

Wielkie Otwarcie Stadionu Miejskiego w Skierniewicach

Historia dzieje się na naszych oczach. Już w sobotę 23 marca 2024 roku zapraszamy na wyczekiwane otwarcie Stadionu Miejskiego. Tego dnia wszyscy kibice wejdą na mecz za darmo. 

Moment na który czekaliśmy od zawsze właśnie nadchodzi. 23 marca zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego. Ten wielki dzień będziemy świętować wspólnie z całą sportową społecznością miasta. Prócz wielu atrakcji piłkarskich, ceremonii otwarcia, czeka nas danie główne – pierwszy historyczny mecz Unii Skierniewice z Legionovią Legionowo.

Program wydarzenia:

  • 14:00 – 18:00- Sportowy Piknik Rodzinny – moc atrakcji dla dzieci i dorosłych! Gry i zabawy sportowe, animacje, dmuchańce, konkursy z nagrodami i wiele więcej. Zapewniamy również pyszne jedzenie i napoje, by każdy mógł złapać siły przed dalszą częścią wydarzenia.
  • 18:45 –  Oficjalna ceremonia otwarcia stadionu – przeżyjmy ten wyjątkowy moment razem!
  • 19:00 –  Pierwszy mecz na nowym stadionie! Unia Skierniewice zmierzy się z  Legionovią Legionowo Kibicujmy naszym i wspólnie świętujemy otwarcie nowego obiektu!
  • Bezpłatne wejściówki. Szczegóły niebawem na naszej stronie. 

Wydarzenie towarzyszące: 9:00 – 19:00: II Skierniewicki Turniej Gry FIFA – orlik pod balonem na stadionie

Stadion Miejski w Skierniewicach to nowoczesny obiekt, który spełnia najwyższe standardy. Posiada 3000 miejsc siedzących, zadaszoną trybunę, nowoczesne zaplecze sanitarne i szatnie, a także kompleks boisk treningowych ze sztuczną nawierzchnią.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu ze Skierniewic do wspólnego świętowania!

Wydarzenie https://www.facebook.com/events/450388490936498

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …