Home / Grupy młodzieżowe / Juniorzy zaczynają od wygranej z Olimpią Jeżów

Juniorzy zaczynają od wygranej z Olimpią Jeżów

W minioną sobotę swoje zmagania w lidze juniora młodszego rozpoczęli zawodnicy Unii Skierniewice. Spotkanie inauguracyjne przyszło rozegrać młodym zawodnikom Unii w Jeżowie, gdzie zmierzyli się z tamtejszą Olimpią.

Mateusz Piątkowski

Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando skierniewiczan i już w 4 minucie objęli oni prowadzenie po indywidualnej akcji Borysa Krawczyka. Przed przerwą wynik podwyższył jeszcze Bartosz Rokicki i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Unii 2:0. Druga połowa to już absolutna dominacja gości i kolejne bramki: trzykrotnie Piątkowskiego, Krupy oraz Dziedzica. Cieszy wynik, natomiast widać było ogromne problemy jakie mieli nasi zawodnicy z przystosowaniem się do naturalnej nawierzchni boiska. Po 3 miesiącach treningów na nawierzchni sztucznej, wyjście na mecz na trawę jest ogromnym problemem. Piłka zupełnie inaczej się zachowuje na naturalnym boisku, wolniej się toczy, nieregularnie odbija i to sprawiało wielkie problemy naszym zawodnikom. Brakowało ciągłości gry i płynności w konstruowaniu akcji. Jednak z każdym kolejnym meczem może być już tylko i wyłącznie lepiej.

Olimpia Jeżów – Unia Skierniewice 0:7 (0:2)

bramki: 4′ Krawczyk, 24′ Rokicki, 46′, 72′, 79′ Piątkowski, 76′ Krupa, 80′ Dziedzic

Unia Skierniewice: Wach, Madej, Sulma, Czerwiński, Krupa, Żaczkowski, Kaczorowski (50′ Winiarski), Rokicki (55′ Galas), Skonieczny (60′ Dziedzic), Krawczyk, Piątkowski

sprawdź również

Unia Cup rocznika 2015 przeszedł do historii

W minioną niedzielę (28.01) obył się kolejny turniej z cyklu Unia Cup. Tym razem na …