Home / Aktualności / Rocznik 2006 przegrywa z Jutrzenką 1:3

Rocznik 2006 przegrywa z Jutrzenką 1:3

Piłkarze Unii Skierniewice z rocznika 2006 przegrali w wyjazdowym meczu z Jutrzenką Drzewce 1:3 w ramach ligi okręgowej D2.

  1. W sobotę, 7 października na stadionie w Lipcach Reymontowskich piłkarze z rocznika 2006 prowadzeni przez trenera Dominika Kosteckiego rozegrali kolejne ligowe spotkanie w ramach rozgrywek okręgówki młodzik D2. Pierwsza połowa układała się po myśli unitów, którzy dzięki mądrzej grze prowadzili 1:0 po bramce Szymona Dyjsiński. Prowadzenie to udało się dotrzymać tylko do końca pierwszej części meczu. Druga odsłona to już niestety dominacja gospodarzy, którzy ewidentnie chcieli to spotkanie wygrać. Widać było dużą przewagę fizyczną zawodników z Drzewiec, co niestety miało wpływ na końcowy rezultat. Mimo ambitnej gry nasi piłkarze przegrali ostatecznie 1:3. Tym samym po czterech rozegranych spotkaniach nasza drużyna ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki.

    SKŁAD: Jakub Muras, Bartek Ulanowski, Jakub Romanowski, Lukasz Bogumił, Kacper na , Alan Stopiński, Bartek Miazek, Maciej Pejski, Szymon Dyjasiński Rezerwowi Szymon Sujka, Bartek Kuchta, Marcin Świerczyński


    Chłopaki! Nie łamiemy się i idziemy dalej!

    Powodzenia!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …