Home / Aktualności / Rocznik 2011 podejmował Relax Radziwiłów

Rocznik 2011 podejmował Relax Radziwiłów

Świetna zabawa, wiele radości i kanonada bramek – tak w skrócie można podsumować niedzielny sparing naszych siedmiolatków z Relaxem Radziwiłów. Tradycyjnie nie brakowało doskonałej zabawy i wielu bramek!

Punktualnie o godzinie 17:30 na placu gry zameldowali się piłkarze Unii Skierniewice i Relaxu Radziwiłłów. Przez półtorej godziny zawodnicy obu klubów prezentowali swoje piłkarskie umiejętności, doskonale się przy tym bawiąc. Jak podkreśla trenerka Marta Tręboszka, tego dnia nie liczył się wynik, a zabawa z piłką. – Oczywiście nikt nie liczył zdobytych bramek, ale trzeba przyznać, że padało ich tego dnia baaardzo dużo, a radości z udanych zagrań i celnych strzałów nie było końca. Najważniejsze, że dzieciaki kolejny już raz zdobyły cenne doświadczenie, aktywnie spędzając niedzielne popołudnie. Dziękujemy także zawodnikom Radziwiłowa za przyjęcie zaproszenia!

Zagraliśmy w składzie: Alicja Żaczkiewicz, Paulina Czechowska, Krzyś Kozłowski, Julek Reczulski, , Adam Lorenc, Damian Kozłowski, Błażej Wójciński, Igor Dudziński, Igor Jaworski, Miłosz Słomski, Olaf Kalski, Przemek Kamiński, Kacper Kulawiak, Gabryś Borowiec, Franek Porczyk, Krystian Matuszewski, Grześ Gałęziewski, Bartek Sujka, Łukasz Trębski, Szymon Waszut, Krzyś Ciołakowski, Kuba Rosłoniec, Dawid Caban.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …