Home / Aktualności / Piłkarski rozkład jazdy na weekend [19-20.01]

Piłkarski rozkład jazdy na weekend [19-20.01]

Zbliża się weekend, a wraz z nim kolejne piłkarskie emocje w młodzieżowych rocznikach Unii. W sobotę oraz niedzielę na różnych boiskach w całej Polsce młodzi Unici powalczą o kolejne zwycięstwa i medale. 

Rocznik 2006 na turnieju w Łodzi

W sobotę podopieczni trenera Daniela Tryngiela z rocznika 2006 wezmą udział w Turnieju Czaaplalandia Cup U-13 w Łodzi. W fazie grupowej zmierzą się z trzema ekipami gospodarzy, kolejno z RTS-em Widzew Łódź, Kolejarzem Łódź oraz UKS-em SMS Łódź. Liczymy na jak najlepsze wyniki!

Rocznik 2008 powalczy na dwóch frontach

Podopieczni trenera Karola Skrzydło w sobotę wezmą udział w kolejnej odsłonie Delta Cup w Warszawie, gdzie w fazie grupowej zmierzą się z miejscową Deltą, ale także z AP Zina i Agape II Białołęka. Trzymamy kciuki o awans do kolejnej fazy i miejsca na podium.

W niedzielę nasi zawodnicy zagrają też w kolejnej odsłonie Ligi Zimowej, podczas której zmierzą się z Legionem Pruszków. Przypomnijmy, że przed tygodniem w ramach rozgrywek ligowych, jedenastolatkowie Unii rozbili ekipę Naprzód Brwinów 9:2.

Rocznik 2011 w Lidze Zimowej

Kolejne spotkanie w ramach Ligi Zimowej rozegrają także młodzi zawodnicy trenerki Marty Tręboszki, którzy tym razem zmierzą się z rówieśnikami z BKS Naprzód Brwinów. Przypomnijmy, że przed tygodniem ośmiolatkowie sprawdzili swoje umiejętności w starciu z Błonianką Błonie i zyskali kolejne cenne doświadczenie.

Rocznik 2012 na Irzyk CUP

Jedna z najmłodszych ekip Unii z rocznika 2012 uda się już w najbliższą sobotę do Warszawy na Turniej Irzyk Cup. Piłkarze U-7 zmierzą się w rozgrywkach grupowych z Beniaminkiem Radom, UKS-em Irzyk oraz MKS-em Znicz Pruszków.

UNIA 2006 na Turnieju Czaplalandia CUP
UNIA 2008 – Legion Pruszków (niedziela)
UNIA 2008 na Turniej Delta CUP
UNIA 2011 – BKS Naprzód Brwinów
UNIA 2012 na Turnieju Irzyk CUP

Trzymamy kciuki za wszystkich piłkarzy i życzymy wielu bramek!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …