Home / Aktualności / Aktualna sytuacja kadrowa Unii Skierniewice

Aktualna sytuacja kadrowa Unii Skierniewice

Na początku tygodnia Unia rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej nowego sezonu. Przypominamy, jak na ten moment wygląda sytuacja kadrowa pierwszego zespołu.

Na poniedziałkowym (7.01) treningu stawiło się w sumie 18 zawodników w tym: Wojciech Jaroszko, Artur Melon, Krzysztof Wojciechowski, Michał Czaplarski, Piotr Warchoł, Kamil Łojszczyk, Adrian Pęgowski, Hubert Gutkowski, Tomasz Kolus, Maciej Wyszogrodzki, Jarosław Szyc, Konrad Kowalczyk, Patryk Pomianowski, Konrad Niedzielski, Damian Warchoł, Marek Dąbrowski, Patryk Bojańczyk i Maciek Nalej.

Trzech kontuzjowanych..

Z drużyną nie trenowali kontuzjowani: Paweł Czarnecki (zerwane więzadło krzyżowe), Rafał Wach (po operacji więzadeł krzyżowych), Mateusz Nierobisz (zerwane więzadło krzyżowe przednie). „Czarnego” i Wacha powrót na boisko planowany jest w okolicach kwietnia tego roku. Bardziej skomplikowana sytuacja jest w przypadku Mateusza Nierobisza, który cały czas czeka na zabieg. Jego planowany powrót szacuje się na październik bądź nawet listopad.

„Raku” w nowym klubie…?

Z drużyną najprawdopodobniej pożegna się przebywający na wypożyczeniu z SMS-u Łódź Bartosz Rakowski. Najprawdopodobniej „Raku” na wiosnę będzie bronił barw lidera trzeciej ligi – Sokoła Aleksandrów Łódzki. Przypomnijmy, że Bartek trafił do Skierniewic w sierpniu ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia i zagrał w kilku spotkaniach w barwach pierwszej drużyny. Niejasna jest też sytuacja Szymona Kiwały, który w tym tygodniu ma dać znać czy wróci do pierwszej drużyny.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …