Home / Aktualności / Oficjalnie: Dawid Przezak odchodzi z Unii Skierniewice!

Oficjalnie: Dawid Przezak odchodzi z Unii Skierniewice!

Pierwsze zmiany kadrowe w Unii Skierniewice. Z drużyna pożegnał się Dawid Przezak, który najprawdopodobniej zasili drużynę Sokoła Aleksandrów Łódzki.

– Dawid od 1 lipca będzie zawodnikiem Sokoła Aleksandrów Łódzki. Odszedł ze względu na prace zawodową i sprawy prywatne – informuje Leszek Koźbiał, dyrektor sportowy klubu.

Decyzja nie była łatwa, ale sprawy osobiste zdecydowały – tłumaczy Dawid. – Pobyt w klubie wspominam bardzo dobrze. Od samego początku zostałem bardzo dobrze przyjęty przez zawodników, trenerów, zarząd. Czułem się w Unii naprawdę dobrze i na pewno będę darzył klub dużym sentymentem.. Dziękuję za wszystko i życzę Unii dobrych wyników w nowym sezonie. Do zobaczenia – zakończył.

Przypomnijmy, że „Przezi” przybył do Skierniewic z Warty Sieradz, w lipcu 2019 roku. Łącznie w barwach Unii rozegrał 21 spotkań, strzelając pięć bramek. Z pewnością byłoby ich więcej, ale koronawirus pozwolił rozegrać tylko jedno spotkanie w rundzie rewanżowej. Chyba najważniejszym trafieniem była ta zdobyta w meczu Pucharu Polski z Mistrzem Polski, Piastem Gliwice, dzięki której na zawsze zapisał się w historii naszego klubu. I to właśnie to spotkanie i trafienie będzie najbardziej wspominał. – Najbardziej zapamiętam mecz Pucharowy z Piastem Gliwice. Cały stadion kibiców, fajna oprawa i niezły mecz w naszym wykonaniu – dodał Przezi.

Dawid, dziękujemy za ten rok! Powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …