Home / Aktualności / Oficjalnie: Jakub Jasiński wzmacnia Unię Skierniewice

Oficjalnie: Jakub Jasiński wzmacnia Unię Skierniewice

Jakub Jasiński został nowym piłkarzem Unii. 19 czerwca napastnik podpisał umowę i związał się ze skierniewickim klubem trzyletnim kontraktem. Zawodnik ma za sobą liczne występy w Widzewie Łódź i powołania do Reprezentacji Polski U-16.

Bardzo dobre informacje dla wszystkich sympatyków skierniewickiej piłki. Po długich negocjacjach, pierwszą drużynę, już oficjalnie wzmocnił Jakub Jasiński. Ten 18-letni utalentowany napastnik swoją piłkarską przygodę rozpoczął w Widoku Skierniewice. W sezonie 2016/2017 przeniósł się do Łódzkiego Widzewa. W swoim piłkarskim „CV” ma także powołania na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-16. Jak podaje portal łączy nas piłka, Kuba rozegrał 122 oficjalne spotkania, w których strzelił 90 bramek.

Po złożeniu podpisu, zawodnik nie krył zadowolenia. Jak twierdzi w dalszym ciągu nastawia się na ciężką pracę i dalszy rozwój – Jestem bardzo zadowolony z tego kroku, ponieważ mogę się coraz lepiej rozwijać do przodu pod okiem trenera Rafała Smalca. Jest to moje rodzinne miasto, tutaj właśnie zaczynałem swoją przygodę z piłką w Widoku Skierniewice. Mój cel to ciężko pracować na rzecz drużyny aby były jak najlepsze rezultaty w lidze – podsumował Jasiński.

Kuba szybko zaaklimatyzował się w pierwszym zespole. W drużynie spotkał w końcu swoich dawnych kolegów z boiska, z którymi wspólnie stawiał pierwsze kroki na murawie. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu w Unii możemy oglądać Kacpra Karaska i Krzysztofa Janusa, a dwaj kolejni, Damian Makuch (Lech Poznań) i Piotr Kłąb (Cracovia) trenują z pierwszym zespołem. O tym, że dobrze czuje się w pierwszej drużynie, może świadczyć także zdobyta bramka we wczorajszym sparingu Unii z Pilicą, wygranym przez skierniewiczan (6:2).

Kuba, życzymy jak najwięcej zwycięstw! Niech omijają Cię kontuzje, a ciężka praca przełoży się na sukcesy indywidualne i drużynowe! Witamy na pokładzie!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …