Home / Aktualności / Vlad! Witamy w Drużynie!

Vlad! Witamy w Drużynie!

Urodzony we Lwowie, Vladyslav Kudryavtsev od kilku dni jest nowym zawodnikiem naszego klubu. 28-letni pomocnik przybył do Skierniewic z trzecioligowej Stali Kraśnik. Zadebiutował w meczu finałowym z Pelikanem Łowicz, pokazując się ze znakomitej strony.

Ostatnio sporo działo się w naszym klubie. Nie było czasu przedstawić naszych kolejnych zawodników, którzy od jakiegoś czasu trenują z pierwszym zespołem i oficjalnie znajdują się w kadrze. Pomału nadrabiamy jednak zaległości. Powitajcie naszego nowego pomocnika Vladyslava Kudryavtseva, który przebojem wdarł się do pierwszej drużyny, pojawiając się w końcówce meczu z Pelikanem Łowicz, w Finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Już w debiucie w barwach żółto-niebiesko-białych sięgnął po puchar wspólnie z Unią i zapisał się w historii polskiej piłki.

Urodzony 25 maja 1992 roku we Lwowie, obywatel Ukrainy ostatnio występował w trzecioligowej Stali Kraśnik. Wcześniej bronił barw kolejno: Kamiennej Brody, KP KSZO 1929 Ostrowiec, Omegi Stary Zamość, Drawy Drawsko Pomorskie, Świtu Szczecin oraz AMSPN Hetmana Zamość. Do tej pory na polskich boiskach rozegrał 166 oficjalnych spotkań, spędzając 14567 minut na boisku. W tym czasie zdobył 20 bramek i 40 razy była karany kartkami (37 żółtych i 3 czerwone).

– Cieszę się, że jestem w tym miejscu. Podoba się mi perspektywa klubu, który ma wysokie aspiracje. Podoba mi sie filozofia trenera. Z obecnej kadry Unii nikogo nie znałem, ale mimo to nie miałem problemu z aklimatyzacją. Drużyna bardzo ciepło mnie przyjęła – powiedział Vladyslav.

To kolejny szósty zawodnik, który przed sezonem wzmocnił Unię. Wcześniej do klubu trafili: Hubert Berłowski, Robert Kowalczyk, Jakub Jasiński, Piotr Kłąb i Damian Makuch.

Vlad! Witamy na pokładzie! Powodzenia!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …