Home / Aktualności / Oficjalnie! Oskar Szczodry zawodnikiem Unii!

Oficjalnie! Oskar Szczodry zawodnikiem Unii!

Kolejny obrońca dołączył do kadry trzecioligowej Unii. Od nowego sezonu przy ul. Pomologicznej będziemy oglądać wychowanka Radomiaka Radom- Oskara Szczodrego.

W ubiegłym sezonie 19-latek występował w barwach czwarto ligowego Oskara Przysucha. W sezonie 2019/2020 bronił barw Pilicy Białobrzegi. Karierę zaczynał w Radomiaku Radom, gdzie występował w sezonie 2019/2020. Piłkarz od dawna przebywał w naszym klubie na testach. Ostatecznie wykorzystał szansę, bardzo dobrze wypadając na treningach i w sparingach, dostając szansę na kontynuowanie kariery w zespole. Oskar nie krył też radości po parafowaniu kontraktu. – Przyjście do Unii to dla mnie krok do przodu w karierze i możliwość dalszego rozwoju. Zostałem dobrze przyjęty przez kolegów z drużyny i czuje się tu bardzo dobrze.

Przypomnijmy, że to siódmy transfer tego lata. Wcześniej do zespołu dołączyli m. in.: napastnik: Kamil Sabiłło, obrońcy: Ignacy Ogłoziński, Andrzej Krajewski i Bartek Broniarek, bramkarze: Mateusz Wlazłowski i Rafał Grocholski. Swoje kontrakty o kolejne dwa lata przedłużyli za to: Mateusz Stępień, Hubert Berłowski, Maciej Wilanowski i Krzysztof Wojciechowski. W zespole zostały też młode wilki: Damian Makuch, Jakub Pawelec, Jakub Jasiński, Piotr Kłąb. W zespole pozostanie również bramkarz Kacper Skrzypek.

Z klubu odeszli za to : Rafał Smalec, Michał Brudnicki, Marcin Pieńkowski– Polonia Warszawa, Dawid Dzięgielewski– Legia II Warszawa, Adrian Dudziński – Motor Lubin. Przy ul. Pomologicznej nie zobaczymy też: Roberta Kowalczyka, Vlada Kudryavtseva, czy Kacpra Skrzypka. Skierniewice opuści też Kacper Karasek, który podpisał kontrakt z łódzkim Widzewem. Niespodziewanie z występu w klubie zrezygnował Kamil Łojszczyk, który mimo wcześniejszych zapewnień pozostania w klubie, ostatecznie wybrał Pelikan Łowicz. Paweł Czarnecki spróbuje swoich sił w warszawskim Ursusie.

Oskar! Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …