Home / Aktualności / Czterech zawodników opuszcza Unię!

Czterech zawodników opuszcza Unię!

Tomasz Bała, Mateusz Magdziarz, Kamil Waśniowski i Jędrzej Strózik – tych czterech zawodników nie zobaczymy w nowym sezonie w barwach Unii. Klub dziękuje za profesjonalizm i zaangażowanie oraz życzy powodzenia w przyszłości.

Są przyjścia, są też pożegnania. W lipcu Unia Skierniewice rozstała się z czterema zawodnikami, którzy od sezonu 2023/24 będą bronić barw innych zespołów.

Do Hutnika Warszawa powędrował Kamil Waśniowski, który w Skierniewicach przebywał zdecydowanie najdłużej. – Po 2,5 roku rozstaję się z klubem dzięki, któremu mogłem się rozwinąć. Dziękuje UNIA Skierniewice za możliwość reprezentowania klubu! Do zobaczenia na piłkarskim szlaku – napisał „Willy” na swoim profilu społecznościowym. Przypomnijmy, że Kamil Waśniowski trafił do zespołu Unii w lutym 2021 roku. W tym czasie rozegrał łącznie 63 spotkania, strzelając trzy bramki. Z Unią pomocnik wywalczył dwa Wojewódzkie Puchary Polski.

Po rocznym wypożyczeniu do klubów wrócili: napastnik Tomasz Bała (17 spotkań, 5 bramek, wrócił do Cracovia II Kraków, obecnie przebywa na testach w Stomilu Olsztyn), pomocnik Jędrzej Strózik (13 spotkań, wrócił do Puszczy Niepołomice) oraz Mateusz Magdziarz (30 spotkań, wrócił do Skry Częstochowa). Cała trójka miała ogromny wkład w zdobycie Wojewódzkiego Pucharu Polski!

Panowie! Dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm i pracę wykonaną na boisku na rzecz rozwoju naszego klubu. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku, a być może i kiedyś ponownie w Skierniewicach! Życzymy dalszego rozwoju i wielu sukcesów na każdym polu!

Trzymamy za Was kciuki!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …