Home / Aktualności / Unia wróciła na właściwe tory i pnie się w górę w ligowej tabeli!

Unia wróciła na właściwe tory i pnie się w górę w ligowej tabeli!

W ostatniej kolejce drużyna wygrała po pełnym zwrotów akcji meczu z rezerwami ekstraklasowej Jagiellonii Białystok (3:2). Bramki dla skierniewiczan zdobyli: Dawid Dzięgielewski, Kamil Sabiłło i w doliczonym czasie gry, Marcin Pieńkowski.

Dla ekipy z ul. Pomologicznej było to czwarte kolejne spotkanie bez porażki, a trzecie zakończone zwycięstwem. Szansa na kontynuowanie dobrej serii już w najbliższą sobotę, 9 września w Bełchatowie, gdzie na Stadionie Gieksa Arena skierniewiczanie spróbują po raz pierwszy w sezonie pokonać miejscowy GKS. Początek tego meczu o godz. 17:00!

Przypomnijmy, że unici po sześciu rozegranych meczach plasują się na siódmym miejscu z dorobkiem dziesięciu oczek. W ostatnich czterech kolejkach skierniewiczanie nie zaznali smaku porażki wygrywając z rezerwami Jagiellonii Białystok (3:2), Legionovią Legionowo (2:1) i Wartą Sieradz (5:1) oraz remisując przed własną publicznością z GKS Wikielec (2:2). Pierwsze dwie kolejki skierniewiczanie zakończyli bez zdobyczy punktowej.

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …