Home / Aktualności / Mława zdobyta! Mławianka – Unia (1:2)
Fot. Bogdan Jakubowski / Mławianka Mława

Mława zdobyta! Mławianka – Unia (1:2)

Piłkarze Unii zanotowali piąte kolejne zwycięstwo pokonując w delegacji Mławiankę Mława (1:2). Trzy punkty zapewnił wracający po kontuzji, Kamil Sabiłło.

Dobra seria piłkarzy trenera Kamila Sochy trwa w najlepsze. 21 października skierniewiczanie zanotowali trzecie kolejne ligowe zwycięstwo, pokonując Mławiankę w Mławie (1:2). Skierniewiczanie od pierwszych minut prezentowali się bardzo solidnie, choć obronę rywali sforsowali dopiero w 39 minucie. Z jedenastego metra do bramki trafił Mateusz Stępień.

Odpowiedź gospodarzy nadeszła chwilę po wznowieniu gry. W 50 minucie stan meczu wyrównał Maciej Komorowski. Ostatnie słowo należało jednak do Unii, a konkretnie wracającego po kontuzji Kamila Sabiłło, który w 73 minucie ustalił wynik meczu.

To był kolejny ciężki mecz na terenie mocno zdeterminowanego przeciwnika. Dlatego tym bardziej cieszy nas zwycięstwo oraz powrót z przytupem jednego z liderów zespołu – Kamila Sabiłło. Przed nami kolejne ciężkie pojedynki i na tym się teraz skupiamy – powiedział po meczu trener Kamil Socha.

Fot. Bogdan Jakubowski / Mławianka Mława

W następnej kolejne Unia uda się na trudny teren do niepokonanego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Początek meczu w sobotę, 28 października o godz. 15:00! Bądźcie z nami!
#WszyscyNaUnię

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …