Home / Aktualności / Oficjalnie! Jakub Górski ponownie w Skierniewicach!

Oficjalnie! Jakub Górski ponownie w Skierniewicach!

Pierwsze wzmocnienie stało się faktem. Do drużyny oficjalnie dołączył 22-letni obrońca, Jakub Górski. W ostatnim czasie zawodnik bronił barw: Pogoni Grodzisk Mazowiecki i Znicza Pruszków.

Jakub Górski jest wychowankiem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, w którym grał w latach 2011-2017. W kolejnych występował w drużynach juniorskich Polonii Warszawa, a następnie Hutnika Warszawa. Do Skierniewic po raz pierwszy trafił w wieku 18 lat, w sezonie 2019/20. W tym czasie bronił barw Unii w sumie w szesnastu spotkaniach, co przełożyło się na 1417 minut spędzonych na placu gry. Zagrał też w pamiętnym meczu z Mistrzem Polski, Piastem Gliwice w ramach 1/32 Pucharu Polski.

Po sezonie zawodnik odszedł do drugoligowego wówczas Znicza Pruszków i spędził tam dwa pełne sezony, 2020/21 i 2021/22 występując łącznie w 34 spotkaniach. Po sezonie przeniósł się do trzecioligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Teraz zdecydował się na ponownie reprezentowanie naszego klubu.

– Bardzo cieszę się z powrotu do Unii, czuje się tutaj jak w domu i nie mogę doczekać się pierwszego meczu na nowym stadionie. Cały obiekt robi ogromne wrażenie, mamy świetne warunki do treningu i rozwoju. Szatnia milo mnie przywitała, dobrze czuje się w drużynie, atmosfera w całym klubie jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o nadchodząca rundę wierzę, że będziemy grali o najwyższe cele i dam z siebie wszystko żeby pomóc w tym drużynie – powiedział po podpisaniu kontraktu Górski! 

Kuba! Witamy na pokładzie!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …