Home / Aktualności / Oficjalnie! Jarosław Foks trenerem rezerw Unii Skierniewice

Oficjalnie! Jarosław Foks trenerem rezerw Unii Skierniewice

Jarosław Foks, wieloletni zawodnik Unii, trener akademii oraz były szkoleniowiec Manchatanu Nowy Kawęczyn od nowego sezonu poprowadzi drużynę rezerw.

Jest mi niezmiernie miło, że od nowego sezonu będę mógł pracować jako trener drużyny rezerw Unii Skierniewice. Ostatnie 4,5 roku spędziłem jako trener i zawodnik drużyny Manchatan Nowy Kawęczyn – powiedział po parafowaniu kontraktu.

Skierniewiczanin prócz kariery trenerskiej w Nowym Kawęczynie, był mocno związany również z Akademią Unii Skierniewice, a konkretnie z rocznikiem 2010, którym kierował przez sześć ostatnich lat. Od nowego sezonu na stanowisku trenera zastąpi go Damian Kuligowski – koordynator skierniewickiej Akademii.

Drużyna rezerw w poprzedniej kampanii uplasowała się na piątym miejscu w lidze okręgowej. Jakie cele stawia przed sobą nowy trener przed startem sezonu 2023/24?

Na początku głównym celem będzie zbudowanie jak największej kadry zdolnych i mających duży potencjał zawodników, którzy w przyszłości będą mogli bić się o jak najwyższe cele. Chciałbym aby poprzez wspólne zaangażowanie i pracę mogli odnosić sukcesy w swojej lidze, ale nie tylko, by w perspektywie mieli możliwość wejścia w skład pierwszego zespołu Unii. Zapraszam do kontaktu – powiedział Jarosław Foks.

Trzymamy kciuki!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …