Home / Aktualności / Koncert gry

Koncert gry

Świetne spotkanie w wykonaniu naszych piłkarzy obejrzeli kibice Unii w sobotnie popołudnie. Skierniewiczanie pokonali Pilicę Przedbórz 7:1 w meczu IV ligi.

Unici przystąpili do meczu bez trzech zawodników, pauzujących za czerwone kartki Mateusza Nierobisza i Wojciecha Jaroszko oraz kontuzjowanego Konrada Kowalczyka. W związku z absencją Jaroszki w bramce stanął 16-letni Rafał Wach i spisał się bez zarzutu.

Od początku spotkania gospodarze przejęli inicjatywę i pod bramką gości co chwilę dochodziło do groźnych sytuacji. Ostre strzelanie rozpoczął już w 14 minucie Kamil Łojszczyk, który uderzył nie do obrony z rzutu wolnego po faulu na Łukaszu Markowskim. Niedługo później na 2:0 podwyższył Tomek Kolus po podaniu Damiana Kozieła. Mimo kilku świetnych okazji takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Drugą część meczu Unici rozpoczęli od mocnego uderzenia, w 48 minucie na 3:0 podwyższył Kamil Sabiłło po asyście Kolusa. W kolejnych minutach przewaga gospodarzy tylko wzrastała czego efektem były kolejne cztery bramki. Gości stać było tylko na bramkę z rzutu karnego. Warto też odnotować debiut kolejnego zdolnego 16-sto letniego wychowanka Unii Bartka Krupy, który zaliczył asystę przy ostatniej bramce.

W kolejnym meczu skierniewiczanie zagrają w środę na własnym boisku w Pucharze Polski z Andrespolią, początek meczu o godz. 17.00.

UNIA – Pilica Przedbórz 7:1 (2:0)

Bramki: 1:0 – Kamil Łojszczyk, 2:0 – Tomasz Kolus, 3:0 – Kamil Sabiłło, 3:1, 4:1 – Kamil Łojszczyk (karny), 5:1 – Kamil Sabiłło, 6:1 – Patryk Pomianowski, 7:1 – Krystian Szambelan.

#KubuśJesteśmyzTobą! Dodatkowy wymiar meczu derbowego z Pelikanem Łowicz!

Zbliża się piłkarskie święto na Stadionie Miejskim. Już 26 kwietnia przy ul. Pomologicznej odbędą się …