Home / Aktualności / Wrócić na zwycięską ścieżkę! Zapraszamy na mecz UNIA – ORKAN!

Wrócić na zwycięską ścieżkę! Zapraszamy na mecz UNIA – ORKAN!

Tegoroczne rozgrywki czwartej ligi stają się coraz bardziej intensywne. Jeszcze nie ochłonęliśmy po środowym meczu w Strykowie, a przed nami kolejne arcyważne spotkanie. W sobotę, 21 kwietnia przy ul. Pomologicznej nasi ulubieńcy podejmą tym razem ekipę Orkana Buczek. Cel na to spotkanie jest jeden, zmazać plamę, zainkasować trzy punkty i wrócić na zwycięską ścieżkę! Pierwszy gwizdek o godz. 15:00!

Po środowej, pechowej porażce ze Zjednoczonymi (0:1) podopieczni trenera Rafała Smalca z pewnością będą chcieli się zrehabilitować i sięgnąć po trzy oczka, tym bardziej że do Skierniewic przyjedzie dopiero 15. w ligowej tabeli ekipa Orkana Buczek, która nie wygrała jeszcze w tej rundzie. Nie można jednak tracić koncentracji, bo każdy mecz jest już teraz na wagę awansu. Obecnie Unia ma tylko trzy punkty przewagi nad drugim Nerem Poddębice (w zapasie jeden mecz do rozegrania z Wartą Działoszyn) i nie może już pozwolić sobie na stratę punktów, tym bardziej przed własną publicznością. Liczymy na trzy oczka i oczywiście na obecność wszystkich kibiców, którzy swoim dopingiem poniosą naszych piłkarzy do zwycięstwa.

A jak spisywał się od początku rundy nasz najbliższy rywal? W sześciu rozegranych spotkaniach, przyjezdni zanotowali sześć porażek ( 0:2 z Nerem Poddębice, 2:3 z Zawiszą Pajęczno, 1:4 z Pilicą Przedbórz, 1:2 z Włókniarzem Zelów, 1:3 z Ceramiką Opoczno i 0:2 z Omega Kleszczów). Murowanym faworytem jest Unia, która podrażniona ostatnią, pechową porażką w Strykowie będzie chciała odkuć się na niżej notowanym rywalu! Jak to się skończy? Przekonamy się około godz. 17:00!

Do zobaczenia na stadionie!
#WszyscyNaUnie

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …