Home / Aktualności / Wystarczy punkt! Awans Unii już w sobotę?

Wystarczy punkt! Awans Unii już w sobotę?

Na ten moment czekaliśmy od dawna. Już w sobotę, 26 maja Unia może zapewnić sobie długo wyczekiwany awans do trzeciej ligi. Wystarczy zremisować z szóstym w tabeli Włókniarzem Zelów. Bądźcie z nami przy ul. Pomologicznej. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00! Wszyscy Na Unie!

Unia kontynuuje zwycięską passę. Przed tygodniem skierniewiczanie bez problemów uporali się z czerwoną latarnią czwartej ligi – Pilicą Przedbórz (4:0) , notując siódme zwycięstwo z rzędu. Dzięki temu utrzymali 14-to punktową przewagę nad drugim Nerem Poddębice i już w sobotę mogą cieszyć się z mistrzostwa i awansu do trzeciej ligi.

Wystarczy pokonać lub zremisować z szóstym w tabeli Włókniarzem Zelów, który jednak bardzo dobrze spisuje się w całych rozgrywkach. W 29. Spotkaniach przyjezdni zgromadzili jak do tej pory 50 oczek. Ostatnio Włókniarz przeżywa jednak spadek formy, notując dwie porażki z Omegą Kleszczów (1:2) oraz Ceramiką Opoczno (1:2). Ostatni pojedynek w Zelowie zakończył się spokojnym zwycięstwem Unii (2:0) po bramkach Kamila Sabiłło i Szymona Kiwały. Liczymy na powtórkę przy ul. Pomologicznej.

Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 15:00! Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków skierniewickiego klubu do żywiołowego dopingowania naszych piłkarzy! Podziękujmy chłopakom za walkę i te 25. zwycięstw. Miejmy nadzieję, że po końcowym gwizdku będziemy mogli otwierać szampany i cieszyć się z awansu!

#WszyscyNaUnie
#PoAwansDrużyno
#IdziemyPoSwoje

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …