Home / Aktualności / Rocznik 2008 wygrywa w Tomaszowie Mazowieckim

Rocznik 2008 wygrywa w Tomaszowie Mazowieckim

Znakomicie w nowy rok weszli piłkarze Unii Skierniewice z rocznika 2008. Podopieczni trenera Karola Skrzydło byli bowiem najlepsi w Tomaszowie Mazowieckim. Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Janka Cieślaka, który w sześciu meczach wpuścił zaledwie cztery bramki!

Turniej nie rozpoczął się jednak dobrze dla naszych piłkarzy. W meczu inauguracyjnym przegraliśmy po bardzo wyrównanej grze z wyżej notowaną Ceramiką Opoczno (1:2). Jak się okazało zimny prysznic już w pierwszym spotkaniu wpłynął bardzo dobrze na nasz zespół. Piłkarze Karola Skrzydło w kolejnych dwóch meczach grupowych ograli Lechię Tomaszów (2:1) oraz zremisowali z Pilicą I Tomaszów Mazowiecki (0:0) i awansowali do „Ligi Mistrzów” z drugiego miejsca w grupie.

W kolejnej fazie w pierwszym spotkaniu młodzi unici nie dali szans rówieśnikom z WKS-u Wieluń, wygrywając (1:0). Następnie okazali się lepsi od Mazovii 2009 Tomaszów Mazowiecki (2:0) i do zwycięstwa w całych rozgrywkach wystarczył im remis z Ceramiką Opoczno. Ostatecznie skierniewiczanie wykonali plan minimum, remisując z piłkarzami z Opoczna (1:1) i triumfowali w całym turnieju dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Faza Grupowa:

UNIA – Ceramika Opoczno 1:2
UNIA – Lechia Tomaszów 2:1
UNIA – Pilica I Tomaszów Mazowiecki 0:0

Liga Mistrzów:

UNIA – WKS Wieluń 1:0
UNIA – Mazovia 2009 Tomaszów Mazowiecki 2:0
UNIA – Ceramika Opoczno 1:1

I miejsce UNIA SKIERNIEWICE
II miejsce Ceramica Opoczno
III miejsce WKS Wieluń
IV miejsce Mazovia 2009 Tomaszów Mazowiecki.

Zwycięski skład Trenera Karola Skrzydło:
Janek Cieślak, Adam Aniołkowski, Szymon Wyszogrodzki, Oktawian Kowalski, Marcel Winciorek, Szymon Dyjasiński, Hubert Wójciński, Alex Garbicz, Karol Lewandowski, Maks Rosa.

Gratulacje!

sprawdź również

PKP Cargo nowym partnerem Unii Skierniewice!

PKP Cargo został oficjalnie partnerem Unia Skierniewice. Lider kolejowych przewozów towarowych w Polsce i Unii …