Home / Aktualności / Oficjalnie: Bartosz Bujalski w KS Kutno

Oficjalnie: Bartosz Bujalski w KS Kutno

Bartosz Bujalski nie jest już piłkarzem Unii Skierniewice. Klub poinformował, że właśnie rozwiązał kontrakt z zawodnikiem.

– Rozwiązaliśmy za porozumieniem stron kontrakt z Bartoszem Bujalskim, który przechodzi o KS Kutno. Zawodnikowi dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm oraz życzymy samych sukcesów w dalszej karierze – poinformował zarząd Unii Skierniewice.

Przypomnijmy, że 25-latek trafił do Skierniewic w lipcu 2019 roku z Pelikana Łowicz. W barwach Unii rozegrał pół roku i zdobył jedną bramkę w rozgrywkach ligowych. Bartek to kolejny zawodnik, który pożegnał się z drużyną w trakcie zimowej przerwy. Wcześniej ze Skierniewic odszedł Mateusz Wodzyński i Mikołaj Smyłek. Na wypożyczenie powędrował Maciej Nalej, który od nowej rundy będzie bronił barw Mszczonowianki Mszczonów.

Jeśli chodzi o nowych graczy, to klub jest w trakcie dopinania ostatnich szczegółów. Na dniach powinniśmy poznać kolejne nazwiska piłkarzy, którzy wzmocnią drużynę. Dodajmy, że pierwszym tegorocznym transferem jest wypożyczenie bramkarza łódzkiego Klubu Sportowego – Michała Brudnickiego. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …