Home / Aktualności / Zmiany w szatni skierniewickiej Unii!

Zmiany w szatni skierniewickiej Unii!

W sezonie 2022/2023 w drużynie nie będziemy już oglądać: Konrada Niedzielskiego, Bartosza Broniarka, Mateusza Wlazłowskiego, Miłosza Nowaka, Ignacego Ogłozińskiego i Pawła Gieracha. Klub dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm zawodników oraz życzy powodzenia na dalszych etapach kariery zawodowej.

Rozgrywki trzeciej ligi 2021/2022 oficjalnie dobiegły końca. Zawodnicy udali się na wakacje, a klub rozpoczął planowanie kolejnej ligowej kampanii. Tradycyjnie, nie obyło się bez zmian kadrowych, które mają jeszcze bardziej poprawić konkurencyjność w zespole i pozwolić powalczyć o najwyższe cele. Pierwsze roszady już za nami. Po ostatnim meczu z drużyną rozstał się trener Piotr Kocęba [Pisaliśmy o tym TUTAJ]. Na dniach powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca, który poprowadzi zespół w nowej sezonie.

Ponadto Unię oficjalnie opuściło szesciu zawodników: Konrad Niedzielski, Bartosz Broniarek, Mateusz Wlazłowski, Miłosz Nowak, Ignacy Ogłoziński  i Paweł Gierach. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia na dalszych ścieżkach kariery! Do zobaczenia na boisku!


Zachęcamy do śledzenia strony i naszych kanałów społecznościowych, na których w najbliższym czasie podamy nazwiska nowych zawodników.

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …