Home / Aktualności / Skrzaty sparowały w Godzianowie

Skrzaty sparowały w Godzianowie

Za nami koleje starty najmłodszej grupy piłkarzy Unii Skierniewice. Tym razem skrzaty prowadzone przez Martę Tręboszkę szlifowały formę w pobliskim Godzianowie.

Rywalem dzielnych skrzatów była drużyna miejscowej szkoły podstawowej.  Na placu gry zameldowała się dziewięcioosobowa drużyna naszych piłkarzy z rocznika (2011/12) oraz liczna reprezentacja gospodarzy z rocznika (2009/10). Przez półtorej godziny zawodnicy i zawodniczki rozgrywali świetne widowisko. – Pamiętajmy, że na tym etapie nie wynik jest najważniejszy – przypomina Marta Tręboszka. – Dzieciom najwięcej radość przyniosła sama gra oraz oczywiście strzelone bramki. Młodzi Unici wytrwałą postawą w każdym meczu spisali się na medal.

Już za tydzień przed naszymi „perełkami” kolejne wyzwania. Dziękujemy zespołowi z Godzianowa za wspólną grę i życzymy powodzenia na turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Skład naszej drużyny: Franek Petrykowski, Bartosz Murgrabia, Julek Reczulski, Grześ Gałęziewski, Konrad Głuszek, Kacper Kulawiak, Bartek Kuźmiński oraz Paulinka Czechowska i Zuzia Mikulska.

sprawdź również

Unia z pierwszym zwycięstwem w sezonie!

Pięć bramek i pierwszy w tym sezonie komplet punktów wywalczyli piłkarze skierniewickiej Unii w Sieradzu, …