Home / Aktualności / #WszyscyNaUnie! Rusza internetowa sprzedaż biletów na mecz z GKS Bełchatów!#WszyscyNaUnie! Rusza internetowa sprzedaż biletów na mecz z GKS Bełchatów!Piłkarska Rodzino jest zadanie do wykonania! Trwa akcja #ZapełniamyTrybuny. W dniu 3 kwietnia rusza internetowa sprzedaż biletów na mecz z GKS Bełchatów! Poniżej kilka niezbędnych informacji.

Drodzy Kibice! Podczas meczu otwarcia udowodniliście, że jesteście dwunastym zawodnikiem! Żywiołowy doping, który zgotowaliście naszej drużynie na długo zapadnie w naszej pamięci. Chcemy by niebiesko-biało-żółte barwy na trybunach, widowiskowa oprawa, atmosfera piłkarskiego święta i wysoka frekwencja towarzyszyły naszej drużynie podczas każdego domowego starcia.

Marzymy, aby taka oprawa na stałe gościła przy ul. Pomologicznej, dlatego 3 kwietnia uruchamiamy internetową sprzedaż wejściówek na najbliższy mecz z GKS-em Bełchatów, który odbędzie się w najbliższy piątek, 5 kwietnia na Stadionie Miejskim. Bilety na poszczególne sektory będzie można zakupić na stronie – https://bilety.uniaskierniewice.pl .

Sektor A8 będzie wyłączony ze sprzedaży. Zasiądą na nim zawodnicy naszej Akademii, którzy wejdą na spotkanie bezpłatnie.

Bilety w tradycyjnej cenie! Karnety od kolejnego meczu!Co ważnie, nie zmieniamy cen biletów. Bilet normalny będzie kosztował po staremu (20 zł). Dzieci i młodzież do lat 13 za wejściówkę zapłacą 10 zł. 
Jednocześnie informujemy, że w dniu meczu będzie prowadzona także sprzedaż wejściówek w kasie. Tradycyjnie okienka będą czynne 1,5 h przed meczem. W dniu meczu będzie można też zakupić szaliki i koszulki meczowe. 
Sektor A8 jest zarezerwowany dla Akademii Unii Skierniewice.

Nowością będą wejściówki do strefy Gold w sektorze A5. To propozycja dla najbardziej wymagających koneserów piłkarskiego widowiska. W cenie biletu (200 zł): wyjątkowy klimat, specjalna opieka podczas meczu, miejsce parkingowe, catering, komfortowe warunki. 
Karnety będą do kupienia od kolejnego meczu – spotkania z rezerwami Legii Warszawa (20.04).

Przyjdź i wspieraj drużynę w walce o kolejne ligowe punkty! 
Do zobaczenia przy Pomologicznej!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …